TWCE117K075CCYZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TWCE117K075CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651552
Package
Plugin,D9.5xL27mm
Description
-55℃~+200℃ 1.45Ω 110uF 75V ±10% 插件,D9.5xL27mm Tantalum Capacitors ROHS