TWCD107K030CCYZ0000
MFR.Part #
TWCD107K030CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651841
Package
Plugin,D9.5xL19.5mm
Description
-55℃~+200℃ 100uF 2.26Ω 30V ±10% 插件,D9.5xL19.5mm Tantalum Capacitors ROHS