TWCB706K015SCYZ0000
MFR.Part #
TWCB706K015SCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651547
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 15V 2.46Ω 70uF ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS