TWCB276K125CCYZ0000
MFR.Part #
TWCB276K125CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651704
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 125V 27uF 3.54Ω ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS