TWCB226K100CCYZ0000
MFR.Part #
TWCB226K100CCYZ0000
JLCPCB Part #
C6901952
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 100V 22uF 4.52Ω ±10% Plugin,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors