TWCB147K006CCYZ0000
MFR.Part #
TWCB147K006CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651568
Description
-55℃~+200℃ 1.99Ω 140uF 6V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS