TWCB107K060CCYZ0000
MFR.Part #
TWCB107K060CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651501
Description
-55℃~+200℃ 100uF 2.52Ω 60V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS