TWCB107K025CCYZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TWCB107K025CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1661896
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 1.99Ω 100uF 25V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS