TWCA336K050CCYZ0000
MFR.Part #
TWCA336K050CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1661211
Package
Plugin,D4.8xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 33uF 4.95Ω 50V ±10% 插件,D4.8xL11.5mm Tantalum Capacitors ROHS