TWCA276K060CCYZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TWCA276K060CCYZ0000
JLCPCB Part #
C7371663
Package
Plugin,D4.8xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 27uF 5.01Ω 60V ±10% 插件,D4.8xL11.5mm Tantalum Capacitors