TWAE757M060CBEZ0700
MFR.Part #
TWAE757M060CBEZ0700
JLCPCB Part #
C1651855
Package
Plugin,D9.5xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 600mΩ 60V 750uF ±20% 插件,D9.5xL27mm Tantalum Capacitors ROHS