TWAE477M100SBEZ0700
MFR.Part #
TWAE477M100SBEZ0700
JLCPCB Part #
C1663580
Package
Plugin,D9.5xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 470uF 900mΩ@100kHz ±20% 插件,D9.5xL27mm Tantalum Capacitors ROHS