TWAE108K060CBSZ0000
MFR.Part #
TWAE108K060CBSZ0000
JLCPCB Part #
C1651349
Package
Plugin,D9.5xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 1Ω@120Hz 60V ±10% 插件,D9.5xL27mm Tantalum Capacitors