TWAD477K050CBSZ0000
MFR.Part #
TWAD477K050CBSZ0000
JLCPCB Part #
C1663395
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 470uF 50V 750mΩ@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors