TWAD127M125CBEZ0700
MFR.Part #
TWAD127M125CBEZ0700
JLCPCB Part #
C1651701
Package
Plugin,D9.5xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 120uF 125V ±20% 插件,D9.5xL19.5mm Tantalum Capacitors ROHS