TWAD108M050CBEZ0700
MFR.Part #
TWAD108M050CBEZ0700
JLCPCB Part #
C1651615
Package
Plugin,D9.5xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 1000uF 50V ±20% 插件,D9.5xL19.5mm Tantalum Capacitors ROHS