TWAB157K030SBYZ0000
MFR.Part #
TWAB157K030SBYZ0000
JLCPCB Part #
C1663304
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 150uF 2.5Ω@120Hz 30V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors