TWAA336M075SBYZ0700
MFR.Part #
TWAA336M075SBYZ0700
JLCPCB Part #
C1662335
Package
Plugin,D4.8xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 2.5Ω@120Hz 33uF 75V ±20% 插件,D4.8xL11.5mm Tantalum Capacitors ROHS