TWAA106M050CBYZ0700
MFR.Part #
TWAA106M050CBYZ0700
JLCPCB Part #
C1139826
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 10uF 5.3Ω@120Hz 50V ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS