TRJE106K050R0300V
MFR.Part #
TRJE106K050R0300V
JLCPCB Part #
C5348258
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.8uA 300mΩ 50V ±10% SMD Tantalum Capacitors ROHS