TRJC686K010RRJ
MFR.Part #
TRJC686K010RRJ
JLCPCB Part #
C1959344
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 490mΩ 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS