TRJC685K016RRJ
MFR.Part #
TRJC685K016RRJ
JLCPCB Part #
C6560871
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.5Ω 6.8uF 820nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS