TRJC476K016RRJ
MFR.Part #
TRJC476K016RRJ
JLCPCB Part #
C1955334
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 540mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS