TRJC476K016ARJ
MFR.Part #
TRJC476K016ARJ
JLCPCB Part #
C5803241
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 5.6uA 540mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS