TRJC475K035RRJ
MFR.Part #
TRJC475K035RRJ
JLCPCB Part #
C1962070
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.41Ω 35V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS