TRJC336M006RRJ
MFR.Part #
TRJC336M006RRJ
JLCPCB Part #
C7125177
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 1.8Ω 33uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS