TRJC336K016HRJ
MFR.Part #
TRJC336K016HRJ
JLCPCB Part #
C7402231
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 4uA 590mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors