TRJC336K004RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJC336K004RRJ
JLCPCB Part #
C7402229
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2Ω 33uF 4V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS