TRJC226M006RRJ
MFR.Part #
TRJC226M006RRJ
JLCPCB Part #
C5803239
Description
-55℃~+125℃ 22uF 2Ω 6.3V 990nA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS