TRJC225K050A1000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJC225K050A1000
JLCPCB Part #
C5987436
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2.2uF 50V 800nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS