TRJC156K025RRJ
MFR.Part #
TRJC156K025RRJ
JLCPCB Part #
C5803233
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2.8uA 25V 720mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS