TRJC106M035RRJ
MFR.Part #
TRJC106M035RRJ
JLCPCB Part #
C7365357
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.6uA 35V 800mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS