TRJC105M050RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJC105M050RRJ
JLCPCB Part #
C1960763
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 3Ω 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS