TRJB476M006RRJ
MFR.Part #
TRJB476M006RRJ
JLCPCB Part #
C1957374
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.62Ω 47uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS