TRJB475K035R1500
MFR.Part #
TRJB475K035R1500
JLCPCB Part #
C5987428
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 35V 4.7uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS