TRJB474K050RRJ
MFR.Part #
TRJB474K050RRJ
JLCPCB Part #
C1958910
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 470nF 50V 5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS