TRJB336M010R0650
MFR.Part #
TRJB336M010R0650
JLCPCB Part #
C7073836
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.5uA 33uF 650mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS