TRJB335K035RRJ
MFR.Part #
TRJB335K035RRJ
JLCPCB Part #
C1958371
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 3.74Ω 35V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS