TRJB335K016SRJ
MFR.Part #
TRJB335K016SRJ
JLCPCB Part #
C7073834
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 4.5Ω 400nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS