TRJB226K016R0600
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJB226K016R0600
JLCPCB Part #
C6560865
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.6uA 22uF 600mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS