TRJB156K016RRJ
MFR.Part #
TRJB156K016RRJ
JLCPCB Part #
C1957392
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2.03Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS