TRJB106K020HRJ
MFR.Part #
TRJB106K020HRJ
JLCPCB Part #
C6560861
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10uF 2.2Ω 20V ±10% 1210 Tantalum Capacitors