TRJB106K010RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJB106K010RRJ
JLCPCB Part #
C1956413
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2.2Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS