TRJB106K006RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJB106K006RRJ
JLCPCB Part #
C6289883
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3Ω 450nA 6.3V ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS