TRJA334K050RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJA334K050RRJ
JLCPCB Part #
C7402216
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330nF 50V 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS