TRJA224M035RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJA224M035RRJ
JLCPCB Part #
C1957934
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 13.71Ω 220nF 35V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS