TRJA155K010RRJ
MFR.Part #
TRJA155K010RRJ
JLCPCB Part #
C5966219
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10V 300nA 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS