TRJA105K016RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJA105K016RRJ
JLCPCB Part #
C1954508
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 16V 1uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS