TPSW476K010K0125
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSW476K010K0125
JLCPCB Part #
C5802952
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 125mΩ@100kHz 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors