TPSW336K016S0140
MFR.Part #
TPSW336K016S0140
JLCPCB Part #
C6339364
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ@100kHz 16V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS